WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Hakkımızda

Hakkımızda

2016 yılında inşaat alanında faaliyet göstermek üzere Mimar Eyyüp Özdemir tarafından kurulan Antalya Mimarlık İnşaat, kuruluşundan itibaren alanında başarılı ve yenilikçi markaları da bünyesinde bulundurarak faaliyet göstermeye başladı. 2016' dan bu yana faaliyetine devam eden şirketimiz sektörde köklü bir firma olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

 

Konusunda tecrübeli, dinamik, genç yönetici ve çalışan kadrosu ile müşteri odaklı çalışan, sürdürülebilir bir başarı ile pazar payını arttırarak özellikle proje ve yapı işlerinde tercih edilen bir firma olmayı hedeflemektedir.

 

Şirketimiz, işçi sağlığı ve güvenliğinin de korunması bilinci ile kaliteden ödün vermeden kusursuz iş idealini gerçekleştirme düşüncesi ile hareket etmektedir.

01.

Hasan Oruç

Hasan Oruç

Tapograf

Kadir İnan

Kadir İnan

İş Güvenliği Uzmanı

Samet Koç

Samet Koç

Harita Mühendisi

Ersan Akın

Ersan Akın

İnşaat Mühendisi

Aygül Özdemir

Aygül Özdemir

İdari İşler Müdürü

02.

Örnek Müşteri 3 - Müşteri

Ajansımız bizim göz bebeğimizdir. Mimarlık V2 bu durumu bilen, benimseyen ve günün hangi saatinde olursa olsun isteklerimizi, kendi yeriymiş gibi sahiplenerek tasarımlarını yapan bir mimarlık ofisidir. İyi ki yolumuz kesişti ve ofisimiz mimari tasarımına dokundunuz. Ellerinize sağlık!

Örnek Müşteri 2 - Mühendis

Fabrika ruhsatımız ve projelerimiz konusunda, samsunda tercih edilebilecek en doğru mimarlık ofisini bulabildiğimiz için çok şanslıyız. Mimarlık V2 ofisi genç, dinamik kadrosu ile takipçi ve işinin ehli ve en önemlisi iş bitirici gerçekten. Gözüm arkada kalmasın diyorsanız, zevkli, keyifli projeleriniz olsun istiyorsanız kesinlikle doğru adres.. En güzeli de sizin düşünemediğiniz detayları size sunar, yol gösterir, zevk katar. Mimarlık V2 kadrosu ile çalışmak kahve kokusunda projeleri incelemek bizler için hep keyif oldu,herkese tavsiye ederiz. Teşekkürler yolunuz hep açık olsun sevgili Mimarlık V2.

Örnek Müşteri 1 - İşletme Müdürü

Mimarlık V2 firmamızın birçok projede güvenerek ve memnuniyetle çalıştığı bir firmadır.

03.
Copyright © 2021. Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.
ÜSTE ÇIK